Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

2018 yılı itibariyle şirket faaliyetlerine başlayan TurAva Travel "Heyecan yaratan, harika keşifler" Sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde yenilikler sunacak hizmetlerimizle Turizm alanında yenilikleri keşfetmeye devam ediyoruz.

Geniş hizmet ağı ve uzman ekiplerimiz tarafından belirli periyodlarla yeni hizmet alanları ve keşfedilmemiş yerlerin gezi turları araştırılarak müşterilerimize daha önce yaşamadıkları seyahat deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

Türkiye'de; İstanbul, Bursa, Trabzon, Rize, Antalya, Bodrum, İzmir başta olmak üzere 81 ilde devam eden geniş ağımızı Dünya üzerinde sürdürmek için çalışıyoruz.

Günluk, haftalık ve aylık VİP araç turları, tekne turu, turistik seyahatler, kültür seyahatleri, otel rezervasyon işlemleri, uçak bilet rezervasyon işlemleri ve araç kiralama hizmeti başta olmak üzere uygun ve güvenilir hizmet anlayışıyla 7-24 kesintisiz iletişim sağlayabileceğiniz iletişim numaramızdan  yılların vermiş olduğu tecrübeyle siz değerli müsterilerimizin hizmetinde çalışmaya devam ediyoruz.